Tel: 24-268-50-83
Popłacińska 42, 09-401 Płock

Tel: 24-231-48-36
Osiedlowa 1, 09-401 Płock

Ginekologia Estetyczna

Odmładzanie Strefy Intymnej Kobiet

Zabieg rewitalizacji okolic intymnych u wszystkich pacjentek poddanych badaniu klinicznemu pozwala na poprawę elastyczności i nawilżenia pochwy, a także objętości i estetyki miejsc intymnych.**

Ginekologia estetyczna poza EFEKTEM ODMŁADZANIA, to korzyści związane z aspektami emocjonalnymi.

Komfort i estetyka w jednym – umów się na konsultację!

 

Czynniki Wpływające na Zdrowie Intymne Kobiet

Podobnie jak w przypadku każdej innej części ciała, POCHWA i OKOLICE DAMSKICH NARZĄDÓW PŁCIOWYCH STARZEJĄ się i są podatne na wiele czynników, takich jak ZMIANY HORMONALNE, CIĄŻA, MENOPAUZA, WAHANIA MASY CIAŁA oraz INTENSYWNY SPORT.

ZWIOTCZENIE, UTRATA JĘDRNOŚCI towarzyszą PODRAŻNIENIOM lub CZĘSTYM INFEKCJOM. SPADEK ODCZUCIA PRZYJEMNOŚCI, BÓL PODCZAS STOSUNKU i ZMIANY ESTETYCZNE prowadzą do DYSKOMFORTU i SKRĘPOWANIA.


Statystyki Dotyczące Zdrowia Intymnego

  • 60% kobiet odczuwa dolegliwości z powodu suchości miejsc intymnych*
  • 27% kobiet unika współżycia za względu na dolegliwości*
  • 72% kobiet nie leczy objawów*
  • 85% kobiet nie mówi o swoich problemach intymnych*

Atrofia pochwy jest to choroba o charakterze zapalnym, która objawia się ubytkiem lub zanikiem nabłonka śluzówki ścian pochwy. Główną przyczyną jej powstawania jest niedobór lub zaburzenia w produkcji hormonów – estrogenów. Objawem atrofii jest uczucie suchości pochwy, jej zbyt małe nawilżenie, w wyniku czego następuje podrażnienie sromu, pieczenie, swędzenie, jak również ból podczas stosunku seksualnego.


*Wyniki na podstawie badania ankietowego przeprowadzonego przez portal Wirtualna Polska oraz Neauvia w 2015 roku.
** Kolczewski et al., Hyaluronic Acid and Radiofrequency in Patients with Urogenital Atrophy and Vaginal Laxity, Pharmaceuticals 2022, 15, 1571, DOI: 10.3390/ph15121571.